zmarszczkiInnowacyjna formuła Perle Bleue opracowana przez prof. Marka Howarda to prawdziwa rewolucja w dziedzinie kosmetologii przeciwstarzeniowej. Nigdy wcześniej medycyna naukowa nie pozwalała w tak prosty sposób niwelować oznaki starzenia. Cudowne rezultaty kuracji Perle Bleue potwierdzają liczne testy, a przede wszystkim opinie klientów, którzy mogą pochwalić się młodszych wyglądem dzięki metodzie prof. Howarda.

Dowiedz się więcej – kliknij tutaj

Jak działa kuracja PERLE BLEUE?

Formuła ta działa w nocy, kiedy regeneracja komórek skóry przebiega najintensywniej. Aktywując gen młodości KLOTHO pozwala skutecznie walczyć ze zmarszczkami. Pełna, autorska kuracja prof. Marka Howarda to krem na noc PERLE BLEUE Active Retention Age oraz serum CLOTHO GEN. Za pomocą dołączonej do zestawu szpatułki należy wymieszać krem z kilkoma kroplami serum, a następnie tak przygotowaną formułę delikatnie wklepać przed snem w skórę twarzy i szyi, zwracając szczególną uwagę na zmarszczki na czole, w kącikach oczu, pod oczami, dookoła nosa, między nosem, a ustami, dookoła ust, na szyi i na podbródku. Dokładnie rozprowadzany i systematycznie stosowny preparat pozwala osiągnąć oszałamiające rezultaty, niezależnie od tego czy masz 20, 30, 40, 50, 60 czy 70 lat!

Efekty kuracji Perle Bleue

Perle Bleue pozwala pozbyć się niedoskonałości, które okradają Cię z Twojego naturalnego piękna. To doskonała alternatywa dla drogich i inwazyjnych metod odmładzania oraz mało skutecznych kremów przeciwstarzeniowych dostępnych w drogeriach. Efekty kuracji Perle Bleue przynoszą nowe piękno na całej twarzy:

  • skóra wygląda na gładszą, świeższą i żywszą w ciągu kilku dni;
  • zmarszczki, bruzdy, linie wokół ust i nosa, kurze łapki po prostu zaczną znikać;
  • luźna, obwisła skóra na podbródku i szyi przyjmuje młodszą postać.Metoda Perle Bleue sprawi, że cała Twoja twarz będzie jędrniejsza a zmarszczki płytsze. W kilka tygodni możesz odjąć sobie nawet kilkadziesiąt lat! Pierwsze oznaki starzenia znikają niemal natychmiast, wystarczy działać szybko i wypełnić formularz rezerwacyjny. Dołączając do klubu rabatowego zestaw Perle Bleue otrzymasz z dostawą do domu i ocalisz swoją młodość! Jeśli jeszcze się zastanawiasz, musisz wiedzieć, że laboratorium prof. Howarda daje specjalną gwarancję satysfakcji. Jeżeli kuracja Perle Bleue nie spełni Twoich oczekiwań masz 60 dni na zmianę zdania i otrzymasz zwrot pieniędzy. To w 100% bezpieczny zakup! Pamiętaj, że promocyjne zapasy kuracji składającej się z kremu PERLE BLEUE Active Retention Age oraz serum CLOTHO GEN są ograniczone.

    Dowiedz się więcej i zamów na próbę bez ryzyka!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *