Dieta Cambridge

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dieta CambridgeW poszukiwaniu skutecznej diety na pewno prędzej czy później natrafimy dietę Cambridge.

Czy jest ona bezpieczna i skuteczna?

Dieta Cambridge zakłada innych zestaw posiłków dla pań a inny dla panów. Panie mogą spożywac 3 posiłki a panowie 4 dziennie. Dieta oparta jest głównie na produktach niskowęglowodanowych dostarczających dużą ilosć wiatmin i minerałów. Stosowana przez ok 3 tygodnie daje zadowalające efekty.

Głównym elementem tej diety są specjalne zupki w proszku zalewane wodą, batoniki, koktajle oraz sama woda minieralna której powinniśmy wypijać ok 2 l dziennie. Zabronione są bezwzglednie napoje alkoholowe oraz produkty zawierające kofeinę. Co ważne nie jest zalecane łączenie diety ze wzmożona aktywnością fizyczną. Po zakończeniu 3 tygodniowej diety zalecany jest natomist 2 tygodniowy okres mieszany a więc spożywanie równolegle produktów z diety z innymi produktami. W ciągu 3 tygodni stosowania tej diety można zrzucić do 10 kg. Będąc na tej diecie dostarczamy organizmowi wszystkie niezbędne elementy prawidłowego odżywiania przy czym kaloryczność posiłków nie przeracza 500 kalorii.

Dieta jest bardzo rygorystyczna i przy tak małej ilości kalorii każdy objaw senności czy osłabienia powinien być konsultowany z lekarzem. Diety nie powinny stosować osoby poniżej 14 roku życia, kobiety w ciąży lub karmiące piersią, cukrzycy, osoby chore na depresję lub uczulone na białko w mleku.

Jak widać dieta mimo, że przynosi efekty nie jest w pełni bezpieczna i powinno się ją stosować bardzo ostrożnie. Dodatkowo warto wspomnieć że koszt takiej 3 tygodniowej kuracji to około 800 zł.

Summary
Dieta Cambridge
Article Name
Dieta Cambridge
Description
W poszukiwaniu skutecznej diety na pewno prędzej czy później natrafimy dietę Cambridge.
Author
Publisher Name
http://zdrowiej24.pl/
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dieta Cambridge
Dieta Cambridge

Dieta Cambridge

Dieta Cambridge

Related terms: Dieta Cambridge Sprzedam, Dieta Cambridge Efekty, Dieta Cambridge Opinie, Dieta Cambridge Cena, Ile Kosztuje Dieta Cambridge, Dieta Kopenhaska, Dieta Dukana, Szybka Dieta

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *